NADZÓR BUDOWY
KIEROWNIK BUDOWY
INSPEKTOR NADZORU

KIEROWNIK BUDOWY

Planujesz budowę domu?

Potrzebujesz inspektora nadzoru inwestorskiego?

Chcesz zalegalizować budowę bez pozwolenia?

DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Oferuję usługi z szeroko pojętego nadzoru budowlanego – kierownik budowy, inspektor nadzoru inwestorskiego, odbiory mieszkań, przeglądy techniczne obiektów, opinie techniczne oraz ekspertyzy techniczne.

kierownik budowy

Dlaczego powinieneś wybrać mnie?

Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej jako inżynier budowy i kierownik budowy pracując dla trójmiejskich deweloperów. Znam wielu dostawców materiałów i wykonawców wszystkich branż. Doświadczenie zdobyte na budowach pozwala mi wesprzeć Państwa w budowie własnego domu czy wykonaniu opinii technicznej przed zakupem mieszkania. Specjalizuję się także w odbiorach mieszkań – pracując w budownictwie mieszkaniowym 90% oddawanych przeze mnie mieszkań było bez uwag.

Ze mną możesz rozpocząć budowę praktycznie od zera, wystarczy działka i projekt!

Zacznijmy od początku…

  1. Podpisujemy umowę.
  2. Sporządzam plan Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia budowy, składam oświadczenie w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego i odbieram dziennik budowy.  Następnie przekazuję wypełnioną tablicę informacyjną do montażu na terenie budowy.
  3. Rozpoczynamy budowę. Wykonawca robót lub Inwestor zgłasza do odbioru kluczowe elementy i roboty ulegające zakryciu. Ilość przyjazdów zależy w głównej mierze od skomplikowania projektu i wymagań inwestora. Więcej przyjazdów to częstsza kontrola wykonawcy i dokładniejsze wykonanie prac. Przykładowe elementy wymagające odbioru: wykop pod fundamenty, zbrojenie fundamentów, izolacja fundamentów, zbrojenie stropu, wykonanie więźby dachowej. Do tego może dojść kontrola jakości tynków, posadzek, izolacji termicznej. Najczęściej wystarcza 6-10 przyjazdów na budowę. Cennik jest dopasowany do każdych potrzeb! Chcesz wybudować jak najtaniej i kontrolujesz budowę samodzielnie – odbieram tylko najważniejsze elementy. Nie masz czasu na budowę – przyjeżdżam częściej i sprawdzam więcej elementów.
  4. To już najważniejszy moment. Wykonujemy wspólnie odbiór końcowy budynku, po czym zgłaszam zakończenie budowy do urzędu wraz z niezbędnymi dokumentami.

Podczas każdej wizyty na budowie wykonuję dokumentację fotograficzną oraz listę uwag przekazaną wykonawcy, które później udostępniam Inwestorowi!

Tablica informacyjna budowy
Dom drewniany

BUDYNKI SZKIELETOWE

2500zł

świadectwo charakterystyki energetycznej domu jednorodzinnego

STAN SUROWY ZAMKNIĘTY

3000zł

dom wykończony

STAN DEWELOPERSKI

5000zł

kierownik budowy Gdańsk

INSPEKTOR
NADZORU

400zł za wizytę

* na terenie Gdańska +20km, koszt dalszych wyjazdów do uzgodnienia

Przewiń do góry